Usługi prawnicze

W zakresie rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością współpracujemy z Kancelarią Notarialną Notariuszem Ewą Łojewską.

Kontakt: Kancelaria Notarialna Notariusz
Ewa Łojewska
96-320 Mszczonów ul. Warszawska 22
tel./fax: + 48 46 855 18 58
e-mail: ewa.lojewska@notariusze.lodz.pl
e-mail: notariusz.mszczonow@o2.pl

W zakresie problematyki prawnej współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego Agnieszki Marii Pajer.

Kontakt: Kancelaria Radcy Prawnego
Agnieszka Maria Pajer
01-019 Warszawa ul. Nowolipki 28 A lok. 36
tel./fax: + 48 22 637 45 64
kom.: + 48 501 630 379
e-mail: a.pajer@radca.lex.pl

 • Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Świadczy usługi prawne w pełnym zakresie, m.in. udziela porad prawnych, przygotowuje opinie prawne, występuje przed sądami i urzędami, prowadzi negocjacje.
 • Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa handlowego, prawa nieruchomości, prawa pracy, prawa umów, ochrony danych osobowych, dochodzeniem roszczeń, dokonywaniem podziału majątku, sprawami z zakresu ubezpieczeń oraz sprawami odszkodowawczymi.
 • Kancelaria posiada doświadczenie w zakresie pomocy w odzyskiwaniu nieruchomości oraz dokonywaniu rozliczeń z tym związanych, prowadzeniu inwestycji i dochodzeniu roszczeń związanych z prawidłowym wykonaniem inwestycji (np. prac budowlanych).
 • Kancelaria udziela pomocy prawnej osobom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym.
 • Podmiotom gospodarczym Kancelaria oferuje pełną obsługę prawna lub pomoc w konkretnych sprawach. M.in. zakładanie i obsługę spółek, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (z o.o.), prowadzenie spraw z zakresu prawa pracy, przygotowywanie regulaminów i innych dokumentów wewnętrznych, przygotowywanie i opiniowanie umów, dostosowanie do wymogów z zakresu ochrony danych osobowych.
 • Kancelaria świadczy usługi prawne dla spółdzielni, zarządców nieruchomości oraz wspólnot mieszkaniowych. Kancelaria posiada doświadczenie w zakresie pomocy prawnej przy prowadzeniu inwestycji przez wspólnoty mieszkaniowe oraz dochodzeniu wszelkich należności w imieniu wspólnot.
Prześlij zapytanie

 • Podatek dochodowy od osób fizycznych

  Skala podatkowa w 2015 r Więcej...
 • Ważne daty

 • Składki ulgowe ZUS dla prowadzących działalność gospodarczą

  Składki ZUS dla prowadzących działalność gospodarczą na rok 2015 od kwietnia (po zmianie wysokości składki na ubezpieczenie wypadkowe). Więcej...
 • Składki ZUS dla prowadzących działalność gospodarczą

  Składki ZUS dla prowadzących działalność gospodarczą na rok 2015 od kwietnia (po zmianie wysokości składki na ubezpieczenie wypadkowe). Więcej...